Neváhejte a přidejte se i vy!

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vydělávejte online s úsměvem

Zliv se vytáhla na sešívané. První turnajovou výhru slavil ...
Jihočeský kraj – Turnaj pořádaný Sokolem Kamenný Újezd se pátečními zápasy 4. kola přehoupl do druhé poloviny. Domácí celky své příznivce moc nepotěšily. Z možných devíti bodů získaly pouze jeden.
B-L-O-N-D-Y -
filtrovat uživatele (nyní ženy i muže bez omezení věku ) . filtrovat uživatele. pohlaví:. věk od:. do:. region:
Šílená sezona. Jen naší vinou, smutní mostecký Koukal ...
Fotbal po pauze: góly v tichu a bez radosti, podavači měli volno Pošmourné odpoledne a podvečer ve středu na Brněnsku naznačily, jak by mohl za dva týdny vypadat fotbal, až se zase... Novostavba 2+kk/B 43.8 m2, Oáza Living Hořice
Novinky - SK BEZDĚKOV
Pět minut nato totiž, po další pěkné akci, zvýšil střídající Jirásek na 3:1 a za dalších sedm minut se, po dlouhé době, prosadil také Ondra Čížek a bylo to již 4:1. Tentýž hráč mohl ještě výsledek vylepšit, ale zhruba pět minut před koncem nestačil d
Ústecký kraj | Soutěže |
| Oficiální web Fotbalové asociace České republiky. Kategorie Název Informace Platnost; Rozhodnutí: Zápis STK ze dne 20.5.2020: Zveřejnil: Ústecký kraj - STK ÚKFS 20.
Slavoj se zúvodního utkání jarní části fotbalové sezony ...
fotbal,Ústecký kraj, Žatec, FK Baník Most, Karel Chlad, Litvínov, Horní Jiřetín, Modlany, krok, zápas, kloub; Dále z vašeho Deníku. 45 FOTO: Nedělní závodění okolo zříceniny Pravda se nadmíru vydařilo /VÝSLEDKY/ Natěšení běžci, nažhavení pořadatelé,
Diváci, kteří dorazili na duel 11. kola divize B Loko Chomutov versus Žatec trochu později, pravděpodobně litovali. Nejen, že přišli o gólově bohatý úvod do utkání, ale domácí příznivci tak propásli i jedinou branku Chomutova. Ten nakonec prohrál 1:4
Fotbalisté Vilémova překvapivě porazili v 17. kole přeboru Ústeckého kraje Žatec - navíc vysoko 7:0. Pět branek zvládli hosté po změně stran. Podívejte se na video.
Fotbalové tabulky - Ústecký kraj - Teplický deník
1. Vlašim⋌ 24 17 ­4 3 45:12 55 2. Písek⋌ 24 16 ­4 4 38:22 52 3. Plzeň B⋌ 24 11 7 ­6 35:23 40