Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vydělávejte online s úsměvem

Sadílek se podruhé za sebou stal dorostencem roku, cenu si ...
Praha - Nejlepším starším dorostencem českého fotbalu se podruhé stal Michal Sadílek.Osmnáctiletý záložník PSV Eindhoven v anketě Fotbalové asociace ČR porazil druhého Martina Graiciara z Liberce a třetího Antonína Růska z Brna a obhájil loňský trium
Zajímavosti ze světa sportu (Sportovní události) |
(zdroj Fotbal je nesmrtelný, říká v rozhovoru pro a Právo zkušený hráčský agent Pavel Zíka, který vede agenturu Global Sports. V ní pracují jako manažeři i jeho synové David a Filip. V době dlouhé přestávky neseděli s rukama v klín
- Galavečer Grassroots fotbalu
Nejlepším fotbalovým starším dorostencem za rok 2013 se stal opět útočník bundesligového Hamburku SV Dominik Mašek, dříve hráč Příbrami, který se tak zapsal do historie českého mládežnického fotbalu, protože cenu pro nejlepšího dorostence přebíral ji
Ondřej Kysilka -
Aktuální články na téma Ondřej Kysilka - NOVA Sport. Obchodní sdělení S českým zlatým pokladem to jde rok od roku z kopce.
Článek pro diskuzi off-topic - duben -
Na iSpartu se v souvislosti s posilami Slavie skloňovala jména jako Václav Černý, Dominik Mašek, Lukáš Štětina, Tomáš Hořava, Kamil Vacek nebo Tomáš Necid. Černý půjde asi kdyžtak na hostování někde v Holandsku, Mašek podle mě bude téměř jistě vytipo
Fotbal Nejobsáhlejší fotbalové zpravodajství
2020 21:00 Liberec vs. Mladá Boleslav fotbal - FORTUNA:LIGA 2019/2020 - 28:Liberec vs. Mladá Boleslav U Nisy FC Slovan Liberec FK Mladá Boleslav
Plzni pomohl k výhře vlastní gól Hanáků ... -
Také do druhého poločasu vstoupili lépe domácí. V 52. minutě po Keitově přihrávce byl před prázdnou brankou Rezek, ale minul. Opět se tak potvrdilo, že bez branek se nedá vyhrát. Ostravané na svou výhru přidali pojistku, když se z dorážky prosadil St
Teliad.ru» Rozhovory : Dříč Mašek chce stihnout závěr ...
před 22 dny, 04.05.2020 12:05 Ondřej Huml foto: Rozhovory. Dříč Mašek chce stihnout závěr sezony. V boji o sestavu udělám maximum, slibuje fanouškům
SK Bezno - Sovínky
Poté předvedl domácí gólman Moc dva famózní zákroky, a tak mohli jít do vedení opět domácí, když se opět trefil Štěpánek. Druhá půle se hrála na polovině Kněžmosta, ale hosté si vážnější šanci nevypracovali, atak o osudu zápasu rozhodl domácí kapitán
Historie -
Teprve od roku 1902 dochází k postupnému zvratu v sokolské činnosti. Sokolové po létech krize se opět předvedli svým spoluobčanům veřejným cvičením. Vzestup činnosti nastal zvláště v roce 1905, kdy byl při místním Sokole zřízen i dámský odbor. Tehdy