Neváhejte a přidejte se i vy!

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vydělávejte online s úsměvem

Výsledkový servis slavonínských týmů – FK Slavonín
Ani tento víkend se mužům FK Slavonín nedařilo. „A“ tým zavítal na půdu dosud čtvrtého Lipníka nad Bečvou, domácí sice byli lepším týmem a vedli poločas po zásluze 2:0, Slavonínu se však podařilo ve druhé půli snížit, nicméně vyrovnávající branka už
Aktuality - Okresní fotbalový svaz Přerov
A od začátku utkání, které se hrálo na neutrální půdě v Olomouci ve Slavoníně, tomu šli naši fotbalisté naproti a po mnoha krásných fotbalových momentech, ale i pár neproměněných obrovských šancí včetně penalty utkání ovládly rozdílem třídy v poměru
Lukáš Policar - Názory
Football for Hope Cup vyhrála nakonec keňská Mysa (organizace, která se s jiným týmem v červnu představila ve Slavoníně na turnaji Fotbal pro rozvoj – pozn. aut.), ve finále na penalty porazila Search&Groom z Nigérie. Alexandra Cup vyhrála Espérance
Jan Malysa | FK JESENÍK
Ve Slavoníně jsme podali zatím nejlepší jarní výkon. Od první minuty jsme se do soupeře zakousli. Vytvářeli si hodně brankových příležitostí díky kombinační hře, ale skórovat se nám podařilo až v 10.minutě.
Jedenáctka a trenér století | Sigma Olomouc
První fotbalové kroky udělal ve Slavoníně, jako patnáctiletý se v roce 1973 stal součástí mládežnických výběrů Sigmy Olomouc. Za áčko si poprvé zahrál v sezóně 1980/1981. Hanáci tehdy 1. Českou národní ligu – skupinu B, a pošilhávali po postupu mezi
Olomoučtí strážníci umí i fotbal. Na bronz!
Olomoučtí strážníci umí i fotbal. Na bronz! 7. června 2019 (pá) Deset fotbalových týmů policistů, zaměstnanců magistrátu a strážníků se dnes utkalo na hřišti ve Slavoníně. Zahájení turnaje obstaral ředitel Městské policie Olomouc Pavel Skalický a pri
FK Slavonín - 2 459 fotek - 8 hodnocení - Sportovní klub ...
FK Slavonín – Jižní 30, 783 01 Olomouc – Hodnocení 5 založeno na 8 hodnocení „Krasné strànky máte :)“
Zimní liga | regionsport
Zimní futsalový turnaj ve Slavoníně pod názvem „O pohár Jardy Cvešpra“ skončil boji ve skupinách. Příští víkend bude věnován zápasům o konečné umístění. Ve finále se střetne domácí rezerva Masajů s týmem FC Lyons. Finále se uskuteční v sobotu 19. bře
SLOVANČERNOVÍR starší přípravka r.2006
Aktualita. VIDEO Slavonín 13.5.2017 Prvních 12 minut utkání, které jsme nakonec prohráli 3:9. Poslední fáze ročníku 2016/2017. Skupina o 5. - 8.místo OFS starší přípravky ročníku 2006.
2016 A tým | SK Sigma Olomouc - Oficiální web fotbalového ...