Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vydělávejte online s úsměvem

Tampa Bay Lightning - San Jose Sharks, 14.11.2014 | Hokej ...
Tampa Bay Lightning - San Jose Sharks, 14.11.2014
Carolina Hurricanes - New York Islanders (Play-off NHL) 5 ...
Dnes Islanders přehráli 5:2. Zápas byl ale dlouho naprosto otevřený, po dvou třetinách se odcházelo do šaten za stavu 2:2 a toto skóre platilo ještě deset minut před koncem. Pak ale Aho za brankou zachytil rozehrávku brankáře Lehnera a po jeho přihrá
Češi v NHL řádili. Kromě Pastrňáka skórovali i Kubalík ...
Všesti středečních zápasech hokejové NHL se gólově prosadili čtyři Češi a gólman Pavel Francouz z Colorada, za které debutoval Martin Kaut, vychytal výhru. David Pastrňák svým 43. gólem zařídil v prodloužení triumf Bostonu nad Edmontonem a opět se do
Poslední Detroit překvapil proti Bostonu, Kubalík se ...
Otevírací duel nedělního programu NHL nabídl velké překvapení, když si poslední Detroit vyšlápl výsledkem 3:1 na lídry soutěže z Bostonu. U jediné trefy Bruins si asistenci připsal David Pastrňák, za domácí měl stejnou bilanci obránce Filip Hronek. H
Zápis | - Zápisy
Na oficiální stránce National Hockey League najdete články, novinky, výsledky, statistiky, rozpisy, tabulky, fotografie a videosestřihy.
Pastrňák a Voráček posbírali po dvou asistencích, Nečas ...
Hokejisté Bostonu si upevnili pozici nejlepšího týmu Východní konference i celé NHL, když v předehrávaném duelu sobotního programu na domácím ledě porazili 4:2 Arizonu. Bodovali i čeští útočníci David Pastrňák (0+2) a David Krejčí (0+1). Dvě asistenc
Nick Paul (6) ASST: C. Brown (18) A T. Chabot (20) 3 - 2 PIT: 16:51: PIT: ... Justin Schultz: NHL aštít NHL jsou ochranné známky National Hockey League. Všechna uvedená loga a značky NHL a ...
Justin Faulk (5) ASST: J. Williams (25) ... Dustin Brown, Kevin Gravel: NEHRÁLI CAR: Klas Dahlbeck: NHL a štít NHL jsou ochranné známky National Hockey League. Všechna uvedená loga a ...
Dustin Brown |
| Oficiální web českého hokeje. Extraliga, 1. liga, 2. liga, mládež, reprezentace, mistrovství světa, NHL, Champions Hockey League, evropské ligy
Pastrňák asistoval u vítězné trefy, mezi střelci jej ...
Davidové Pastrňák a Krejčí ve čtvrtek asistovali u vítězné branky hokejistů Bostonu na 2:1 po prodloužení na ledě Floridy. Divoká přestřelka byla k vidění v New Yorku, kde Rangers díky pěti trefám Miky Zibanejada zdolali Washington 6:5 rovněž po prod