Neváhejte a přidejte se i vy!

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vydělávejte online s úsměvem

FC Sellier&Bellot Vlašim, a.s.
Chtěli důležité utkání zvládnout a zvítězit, ale nakonec brali vlašimští fotbalisté z utkání proti Baníku Sokolov bod po remíze 1:1.
hráčský kádr :: fotbal Bílovice
Kontakt 724 231 129 nebo 732 271 565
Petr Salava od roku 1974– AMFORA
Petr Salava od roku 1974 u AMFORA… Výtvarník Roman Řehák posílí řady tenistů Amfory… 23.5.2020. Známý výtvarník Roman Řehák, vytvářející neobvyklé a originální fotoobrazy, posílí od letošního roku řady tenistů Amfory.
Litoměřice › | Futsal |
Branky: Hudik Ondřej 6, Prágl Martin, Šilhan Marek, Bešta Václav - Zuna Pavel 2, Mühlfait Robert 2, Šimáček Jan 2, Hranička Petr 2, Hanzl Zdeněk, Grunert Jakub; Rozhodčí: Lasch Jiří, Řezníček Jiří
Zásada dorazila v retro autobuse a gólman Radčic kouzlil ...
Zásada se tak ujala vedení ve 34. minutě 1:0. Hned o 3 minuty později se individuálně prosadil Petr Prousek a vstřelil gól k tyči, kterým pojistil vedení hostí již 2:0. Do konce 1. poločasu se stav nezměnil a to zejména proto, že domácí brankář oprav
TJ Holoubkov B - Kopeme Za Fotbal
Tomáš Řehák, Petr Procházka, Milan Rada,Tomáš Černý,Závora. Záložníci Jan Rada,Jan Jedlička, Dragoun Adam, Wolrát Ladislav, Petr Jarošík, ... STES a.s. Gambrinus Kopeme za fotbal Atletická 2474/8 169 00 Praha 6 Fakturační adresa. STES a.s. Atletická
Domain 0.top 00.top 002.top 003.top 004.top 005.top 006.top 008.top 009.top 01.top 011.top 012.top 013.top 014.top 015.top 016.top 017.top 018.top 019.top 02.top
Soupisky fotbalových týmů MSFL - Zlínský deník
Přišli: Petr Vodák (přestup z HFK Olomouc), Dominik Richter, Martin Blaha, Miroslav hajčík, Jan Bláha a Libor Volf (všichni hostování ze Sigmy Olomouc), Tomáš Knötig (hostování z MFK Karviná), Martin Čučka (hostování z HFK Olomouc), Ilja Zítka (hosto
Řehák se stal asistentem trenéra fotbalistů Slavie -
Asistentem trenéra Karla Jarolíma ve fotbalové Slavii Praha se stal Pavel Řehák. Po třech měsících tak zaplnil mezeru po odchodu Miroslava Janů do indonéského klubu Arema Malang. S druhým týmem ligové tabulky podepsal Řehák smlouvu do konce soutěžníh
FCŽELATOVICE
FCŽELATOVICE – fotbalový klub pořádající každoročně mezinárodní turnaj žáků v kopané Memoriál Ladislava Němce a Viléma Zbořila. Muži A hrají Krajský přebor, muži B hrají Okresní přebor, dorost hraje Krajskou soutěž a žáci Okresní přebor. Klub má také