Neváhejte a přidejte se i vy!

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vydělávejte online s úsměvem

Mistrovská Slavia odstartovala přípravu těsnou výhrou nad ...
Fotbalisté Slavie na úvod letní přípravy otočili zápas s Žižkovem a zvítězili 2:1. Jeden gól úřadujícího mistra vstřelil při svém debutu testovaný Ukrajinec Ruslan Rotaň z penalty. Viktoria Plzeň v městském derby zdolala divizního nováčka Petřín 2:0
FC VIKTORIA Plzeň
Stadionová aplikace FC Viktoria Plzeň rozšiřuje zážitek z návštěvy Doosan Areny o novou dimenzi! Jste permanentkář? Nebo vyrážíte na fotbal jen občas? V aplikaci najdete kompletní infoservis, statistiky zápasů, přehlednou správu vlastních vstupenek n
Rok nehrál, teď vychytal finále. Argentina děkuje brankáři ...
Fotbalová Argentina, kde se rodí skvělí útočníci, po semifinále světového šampionátu v Brazílii oslavuje brankáře. Sergio Romero ani ve třetím zápase vyřazovací fáze nedostal gól, navíc v penaltovém rozstřelu zlikvidoval dva pokusy Nizozemců a týmu v
Ezequiel Garay - Fotbal -
Fotbalové zpravodajství a on-line reportáže, podrobné zprávy z fotbalové ligy a mistrovství, rozhovory, statistiky
Argentina se pronudila do finále, Nizozemci penalty ...
Sao Paulo - Fotbalisté Argentiny porazili v semifinále mistrovství světa Nizozemsko na penalty 4:2, když i po prodloužení skončil nezáživný zápas bez branek. Dvěma chycenými pokusy se blýskl brankář Sergio Romero. Svěřenci Alejandra Sabelly v nedělní
Reportáž ze zápasu: Karabach - Plzeň 2:2 (1:0) | FC ...
FC VIKTORIA Plzeň. Soustředění / Úterý 2.7. 2019, 17:00 / Sportplatz Kössen. Soustředění / Úterý 2.7. 2019, 17:00
Fotbal Italský svaz by rád brzy pustil na stadion fanoušky Italská fotbalová liga začne po koronavirové přestávce 20. června bez diváků, ale svaz by rád nedlouho po restartu určitý počet lidí na stadion pustil.
Slávisté v přípravě jen remizovali s Budějovicemi 0:0 ...
Plzeň vyhrála i třetí přípravu. Viktorie Plzeň vyhráli i třetí přípravný zápas. Vicemistrovský celek si dnes poradil s druholigovým Ústím nad Labem 8:1 a navázal na podobně vysoké vítězství 10:1 nad Rokycany a výhru 2:0 nad Petřínem Plzeň.
Plzeň zvítězila brankou v nastaveném čase, Olomouc ...
Fotbalisté Plzně ve 4. ligovém kole zvítězili v Jihlavě 2:1. Vysočinu poslal nejrychlejším gólem sezony po 27 sekundách do vedení Lotyš Davis Ikaunieks, ale v 64. minutě vyrovnal Slovák Patrik Hrošovský a v druhé minutě nastavení rozhodl střídající M
Sergio Romero měl při cestě na trénink autonehodu - Ruik
Sergio Romero měl dnes namířeno na trénink Manchesteru United, ovšem do Carringtonu už nedojel, alespoň tedy ne ve svém autě. Argentinský brankář měl totiž autonehodu, naštěstí však vyvázl zcela nezraněn. To už se ale nedá říct o jeho Lamborghini. O