Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vydělávejte online s úsměvem

Výsledky -
: fotbal a cylindr je věčnej,fotbal žije,fotbal neumírá,fotbal je jak kulatá buřinková kulábřina jenž kutálí světem svoji šramlovou pouť .pojďme slavit slávu výsostí a slamáků,že už je to za námi a pozvedejme číše buřinkového vína jenž nám sám papalá
Muži B prohráli v Oticích | TJ Sokol Kobeřice
Vúvodním utkání Prajzského poháru jsme deklasovali Štěpánkovice! 26.5.2020; Fotbal se vrací na scénu! Leave us a reply. Cancel reply. Uložit do prohlížeče jméno, email a webovou stránku pro budoucí komentáře. Novinky. 6.6.2020. Víkendový program. 6.6
Bitva se Slavkovem nepoznala vítěze -
MFK Kravaře - TJ Sokol Slavkov 1:1 Ani zápas proti Slavkovu příliš nepřesvědčil. Očekávaná hra dopředu, kterou se v domácím prostředí prezentujeme, se nedostavila. Po necelé hodině hry navíc přišly komplikace, hosté otevřeli skóre a my museli dohánět
Odstartoval Prajzský pohár, Štěpánkovice s debaklem ...
První kolo mají ze sebou aktéři premiérového ročníku Prajzského poháru. Fotbalisté se činili. K vidění bylo spoustu branek a taky nečekané vítězství Chlebičova v Oldřišově. Hosty dokonce jel k utkání podpořit autobus s fanoušky. „Výsledek hovoří za v
TJ SokolŠtěpánkovice B - TJ Sokol Závada, 23.kolo ...
Štěpánkovice využily odloženého zápasu svého áčka a posílily svou sestavu o čtyři hráče, což bylo v prvním poločase na hřišti hodně znát. O osudu střetnutí rozhodla v podstatě úvodní desetiminutovka, když domácí ekipa dvakrát zarmoutila hosty ze Záva