Neváhejte a přidejte se i vy!

Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vydělávejte online s úsměvem

Slezské derby ve fotbalové lize gól nenabídlo. Oslabený ...
S dlouhou přesilovkou však hosté nenaložili příliš efektivně a Ostrava byla ve druhé půli i v deseti paradoxně lepší než před pauzou. Ale jen po vápno. Hosté sice v 64. minutě poslali do hry i druhého útočníka, jejich ofenziva však zůstala spíše bezz
Mladá Boleslav - Baník Ostrava - Sport
Mladá Boleslav na svém hřišti hostí od 18:00 Baník Ostrava. Zatímco domácí hrají v klidném středu tabulky, Ostrava potřebuje v záchranářském souboji body jako sůl. O ně se dnes ale bude rvát bez zraněného Milana Baroše.
Ostrava - Slavia 3:1, Slavia v Ostravě padla, Jarolím ...
Ani bod fotbalisté mistrovské Slavie nevybojovali v pondělní dohrávce 22. kola české ligy na půdě Baníku Ostrava, a to znamená jediné. Ultimátum nastolené slávistickým vedením hlavní kouč Karel Jarolím nenaplnil a po prohře 1:3 si tak na lavičce host
Ostrava - Budějovice 2:1, Sivok byl při premiéře vyloučen ...
První ligový start po návratu do Českých Budějovic bývalému reprezentačnímu kapitánovi Tomáši Sivokovi nevyšel. Pětatřicetiletý stoper byl v nastavení dnešního utkání devátého kola vyloučen a Jihočeši v Ostravě prohráli 1:2. Domácí Baník poslali do v
Ostrava - Teplice 0:1, Další facka pro Baník! Baroš ...
S tímhle fanoušci ostravského Baníku spokojeni být nemůžou. Svěřenci Bohumila Páníka nezvládli po porážce z úvodního kola s Libercem (1:2) ani svůj druhý domácí zápas, když v předehrávce 3. kola podlehli Teplicím 0:1. O jedinou branku utkání se posta
Co to je virtuální privátní síť (VPN) a k čemu se hodí ...
Virtuální privátní sítě naleznete hlavně ve firmách, ale začínají se rozmáhat i v domácnostech. Často jsou vytvořeny jako nástavba existující infrastruktury a nezávisle na ní umožní pracovat s vlastním řízením a správou. Co nabízejí? Mimo jiné úsporu
Baník zahájil novou sezonu vítězně. Pomohl mu vlastní gól ...
Ostrava - Fotbalisté ostravského Baníku zdolali v pondělní dohrávce 1. kola Fortuna:Ligy Jablonec 1:0. Vyrovnaný, až remízový zápas rozhodl devět minut před koncem vlastním gólem hostující obránce Tomáš Holeš, který po Fillově rohu usměrnil do vlastn
Online: Sparta - Malmö 0:2, Přípravný zápas -
Je konec! Sparta dnešní duel nezvládla a prohrála s Malmö 0:2! Vše podstatné se dnes událo až po změně stran! Hned v úvodu druhého poločasu měl obrovskou šanci Traustason, ale Heča jeho ránu vyškrábl nad břevno!
Opava hrála v derby víc než poločas proti deseti. Přesto v ...
S dlouho přesilovkou však hosté nenaložili příliš efektivně a Ostrava byla ve druhé půli i v deseti paradoxně lepší než před pauzou. Ale jen po vápno. Hosté sice v 64. minutě poslali do hry i druhého útočníka, jejich ofenziva však zůstala spíše bezzu
Statutární město Ostrava - oficiální portál města Ostravy ...
702 00 Ostrava Moravská Ostrava. Spojovatelka: 599 444 444 Tiskoví mluvčí: 599 442 285 Adresa elektronické podatelny: Další elektronické adresy: ID datové schránky: 5zubv7w IČ: 00845451 DIČ: CZ00845451