Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Ten borec se mimochodem jmenoval Peter Stöger. Po zisku trofeje odešel do německé Bundesligy, kde později vedl Mainz a Dortmund. Byl to nejlepší trenér, jakého jsem zažil. Měl v sobě něco, co neumím definovat. Byl sympatický, chytrý. A hlavně přesně
Vztah matka a dcera. Když se role otáčí |
Byla vaší průvodkyní dosavadním životem. Když jste potřebovala radu, šla jste za ní. Máma, ta ví. Ať už to bylo trápení s láskou, nervozita před státnicemi, výběr prvního povolání, vaše svatba, byla to ona, o koho jste se opírala. A pak změna, čím dá
Aktuality | Fotbalové Prázdniny
Poslední den kempu jsme začali fotbal kriketem v terénu. Na těžké trati jsme viděli vyrovnané výkony a nakonec se z vítězství radoval Patrik Nikodým, když trať projel se 13 doteky. Výběr aktivit jsme dnes nechali na dětech a tak nebylo divu, že jsme
Top 100. Pamětihodnosti -
Rozhodněte v anketě, která z pamětihodností půjde "z kola ven". Posílejte hlasy té exkluzivitě, která je podle Vás nejslabší.
ČT sport podcasty
Boj o Ligu mistrů Plzně začal. S Olympiakosem doma uhrála remízu 0:0. Není to však málo, a jaké má Viktoria šance do odvety? Nový Fotbal fokus podcast řeší i druhou tvář Sparty a zajímavou změnu v záloze, premiéru Stancia za Slavii a výborného Ševčík
Zajímavosti ze světa sportu (Sportovní události) |
Ve všedních dnech by se zápasy fotbalové ligy měly hrát ve dvou časech: od 18 hodin „obyčejná“ utkání, od 20.00 by na programu měly být tzv. hity kola. O víkendu si fanoušci fotbal v televizi zapnou poprvé už o dvě hodiny dřív, čili v 16.00. Výkopy n
Slavia - Chelsea
Slavia se zúvodního tlaku hostů rychle vymanila a na chvíli vyrovnala hru. Hrál se o dost zajímavější fotbal než v prvním poločase, týmy se častěji dostávaly do vápna. V 59. minutě navíc přišel na hřiště Hazard místo Pedra, kterému se zápas vyloženě
Sparta - Slavia
Ale tak když dá ve druhý půlce 2 jiný fíky a vyhrajem 2:0, tak mu to odpustím :) Ale jinak parádní fotbal ze strany SKS. Nenechat spartu čuchnout a bude to dobrý. Re: Sparta - Slavia 0:0 v 1. poločase