Získejte vstupní bonusy a užijte si skvělou zábavu. Dáme Vám návod. Stačí kliknout a dovíte se víc.

Vydělávejte online s úsměvem

Hokejové příběhy - Hokej
PŘÍBĚH JOSEFA A MARTINA. Úvod Rozhodl jsem se napsat knihu. Nejprve jsem si říkal, že zveřejněním některých skutečností bych si mohl způsobit hodně problémů. To jsem ale ještě nevěděl, jak všechno dopadne. Když jsem si začal pohrávat s myšlenkou, že
Britského boxera už nebaví prohrávat a končí -
Největší outsider v historii boxu se rozhodl ukončit kariéru. Devětatřicetiletý Angličan Peter Buckley naposledy vstoupí do profesionálního ringu v pátek večer, kdy absolvuje svůj 300. zápas. Z předcházejících soubojů si odnesl 256 proher.
NHL | Vokoun: Odložit operaci si nemůžu dovolit -
Momentálně hledá co nejbližší termín na operaci, pozici jedničky pro mistrovství světa v Quebeku tak musí oželet. Tříselná kýla nepustila gólmana Floridy Tomáše Vokouna do reprezentačního týmu. „Bez play-off je sezóna moc krátká. Těšil jsem se, že uv
Hokej online, hokejové live výsledky, livescore
Nápověda: Sekce hokej online na poskytuje průběžné (live) hokejové výsledky pro více než 100 hokej. ligových a turnajových soutěží. Sledujte hokej živě - střelce gólů, výsledky po třetinách, online tabulky a další hokejové informace live
MS v hokeji 2020 -Česko - Německo bus
1 x vstupenkaČesko - Německo. 1 x cestovní pojištění. 1 x infobalíček. 1 x mapka. infoservis. služby delegáta. platbu je možné rozložit na zálohu 1 500 Kč/os do 5ti pracovních dní od objednání a doplatek 30 dní před zájezdem
Satelitsport - Hvězdy MS 2008
Narozen: 21. ledna 1981, Freiburg (Německo) Levé křídlo Ottawy Senators patří mezi obávané střelce kanadského výběru. Za svou dosavadní kariéru vstřelil v NHL 130 gólů a přidal a 154 asistencí. V době výluky v NHL (sezona 2004/2005) působil v Evropě:
Chvíle hrůzy si v pondělí prožil hokejový obránce Avtomobilistu Jekatěrinburg Denis Sokolov. V zápase Kontinentální ligy proti Traktoru Čeljabinsk (0:3) mu na začátku třetí třetiny jeden ze soupeřů při souboji za brankou bruslí přeřízl krční tepnu.
Volejbalový kouč Šmejkal je zpátky v Ostravě. Chtěl jsem ...
Několik týdnů poté, co se do funkcí vrátila původní správní rada Volejbalového klubu Ostrava, je zpátky také trenér Zdeněk Šmejkal i hrající asistent Jan Václavík. Oba v klubu podepsali roční kontrakt. „Snažím se dodržet slovo, které jsem dal manažer